Nie bez powodu przyjęło się mówić, że biustonosze koronkowe zachwycają kobiecym i romantycznym wyglądem. Choć miękkie, bo pozbawione specjalnych usztywnień, to jednak nadzwyczaj piękne i eleganckie. Z całym przekonaniem można stwierdzić, że nadają się dla wszystkich kobiet – bez względu na wiek, rozmiar biustu czy okazję. 

Koronka od lat kusi zmysłowym, romantycznym i szalenie wdzięcznym wyglądem. Jest kojarzona z kobiecością, dodaje pewności siebie i poprawia nastrój. Z tego względu jest często wybierana do produkcji bielizny. Co więcej, charakteryzuje się niekwestionowaną uniwersalnością. Oznacza to, że po biustonosze koronkowe mogą sięgać zarówno posiadaczki małego, jak i dużego biustu. Rozmiar nie ma w tym zakresie zbyt dużego znaczenia.

Na mały i średni biust

Biustonosze koronkowe – dla kogo są polecane?Czy mała miseczka musi być źródłem kompleksów? Oczywiście, że nie! Co więcej, może być powodem do dumy, o czym zresztą przekonuje nas coraz więcej gwiazd i celebrytek, które chętnie chwalą się małym biustem zakładając mocno wydekoltowane sukienki czy topy. Zwłaszcza, kiedy ich oprawą będą piękne biustonosze koronkowe, tzw. braletki, czyli staniki z trójkątnymi miseczkami bez usztywnień. Taki rodzaj bielizny nie tylko zaakcentuje biust, ale również podkreśli smukłą sylwetkę. A co więcej, zaspokoi nasze pragnienia dotyczące posiadania subtelnego, ale oryginalnego stanika – w bogatej palecie kolorów! Braletki mają jeszcze to do siebie, że można je zakładać pod prześwitujące bluzki lub koszule, dzięki czemu prezentują się jeszcze efektowniej! 
A co z kobietami o nieco większym biuście? Jakie propozycje biustonoszy koronkowych przygotowali dla nich producenci bielizny? Jak się okazuje, panie o średnich piersiach (ale jędrnych) także mają z czego wybierać. Mogą bowiem zdecydować się na seksowne bardotki lub ponętne modele z fiszbinami, aby i ich dekolt mógł nabrać zmysłowego wyglądu. 

A co z dużymi piersiami? 

Czy mając sporej wielkości biust należy pożegnać się z biustonoszami koronkowymi? Jak się okazuje – nie. Są to całkowicie mylne przekonania, które wielu kobietom niepotrzebnie spędzają sen z powiek. Jak się okazuje, mogą służyć wszystkim – niezależnie od rozmiaru miseczki. Kluczem do sukcesu jest jednak ich odpowiednia konstrukcja. Przy dużych piersiach trzeba zwrócić szczególną uwagę na podparcie piersi, aby w ten sposób mogły odciążyć kręgosłup oraz nadać im efektownego wyglądu. Polecanym rozwiązaniem są także fasony z fiszbiną, które dodatkowo wymodelują biust i sprawią, że nie będzie za nadto przyciągać uwagi. Duży wybór biustonoszy koronkowych z większą miseczką znaleźć można na stronie https://www.kontri.pl/pl/menu/biustonosze/cechy/koronkowe-869.html